Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Finansowych

Firma: POLAQUA Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, zainteresowanych rozwojem swojej kariery w ramach struktur działu finansowego firmy POLAQUA sp. z o.o., które obejmą stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Finansowych
Miejsce pracy: Siedlce
ZADANIA:
  • Rozliczenia finansowe budowy, w tym z Podwykonawcami oraz Dostawcami;
  • Efektywne i terminowe księgowanie dokumentów po weryfikacji pod względem poprawności z zapisami umów oraz przepisami podatkowymi;
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • Obsługa finansowa projektów w okresie gwarancyjnym;
  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • Współpraca z innymi działami firmy, budowami.
WYMAGANIA:
  • Ukończone studia wyższe - preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • Chęć rozwoju w dziedzinie finansów w firmie branży budowlanej;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski oraz mobilność.

OFERUJEMY:
  • Udział w programie rozwojowym dla młodej kadry finansowej na projektach firmy POLAQUA;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.