Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Kierownik stołówki/ intendent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Dobre

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Kierownik stołówki/ intendent
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/21/638
OBOWIĄZKI:
1. Organizacja pracy kuchni i stołówki szkolnej, nadzór nad pracę personelu.2. Prowadzenie dokumentacji wymaganej wytycznymi i przepisami, ewidencja i rozliczanie wpłat za obiady oraz ewidenacja osób korzystających z wyżywienia.3. Dokonywanie zakupów artykułow żywnościowych, urządzeń i materiałow lub innych zakupów na potrzeby kuchni i stołowki zgodnie z ustawa o zamówieniach publicznych.4. Udział w organizowaniu i przeprowadzaniu przetargów związanych z zakupami artykułów wymienionych w pkt 3 zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych. 5. Opracowywanie jadłospisów w porozumieniu z kucharzem. Składanie zapotrzebowania ilościowego produktów żywnościowych na dzien następny zgodnie z ustalonym jadłospisem.6. Prowadzenie analizy jakościości żywienia wg norm racjonalnego żywienia dzieci i młodzieży.7. Prowadzenie gospodarki finansowej i materiałowej kuchni i stołówki szkolnej w uzgodnieniu z głównym księgowym. Prowadzenie raportów żywieniowych, kartoteki ilościowej oraz innych niezbędnych urządzen i materiałów.8. Prowadzenie magaaynu zywności.9. Współpraca z GOPS w zakresuie dotacji na dożywianie młodzieży.10. Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach magazynowych oraz urządzeń chłodniczych zgodnie z wymogami sanitarnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: znajomość Microsoft Office

Wymagania inne:

Znajomość przepisów HACCAP. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim