Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik fizyczny na magazynie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie miejsce pracy: Paprotnia

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Pracownik fizyczny na magazynie
Miejsce pracy: Paprotnia
Numer: StPr/22/0221
OBOWIĄZKI:
Prace na magazynie związane z pakowaniem , załadunkiem i rozładunkiem oraz konserwacją i naprawą rusztowań stalowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wynagrodzenie to: stawka podstawowa 3500 brutto/m plus premia do 2000 brutto /mcWymagamy od kandydata:- brak nałogów ( w tym szczególnie pice alkoholu)- sumienności i odpowiedzialności- chęć podjęcia pracy na dłużej lub docelowo na stałe -dyspozycyjności ( praca po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu)- kultury osobisteji przede wszystkim chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Paprotnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie