Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach miejsce pracy: Żelków-Kolonia

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Żelków-Kolonia
Numer: StPr/22/1088
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prawidłowego montażu i demontażu, zabezpieczenie i konserwacja wykonanych konstrukcji, kontrolowanie jakości wykonanego montażu, zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania inne:

gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy po 4, 8 lub 12 godz. lub w systemie 2 zmianowym 6-14 i 14-22 - według zapotrzebowania i zlecenia, posługiwanie się narzędziami m.in suwmiarka, klucze, linijka, dobry wzrok, sprawność fizyczna, porozumiewanie się z cudzoziemcami, gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy 30h/tyg według zapotrzebowania oraz w zależności od zlecenia możliwość pracy na noce

Miejsce pracy:

Żelków-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach