Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Siedlce

Zadania

  • Opracowywanie miesięcznej dokumentacji rozliczeniowej kontaktu – przygotowywanie wniosków Wykonawcy o wystawienie
  • Przejściowych Świadectw Płatności;
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentów sprzedaży robót do Zamawiającego;
  • Opracowywanie miesięcznej dokumentacji rozliczeniowej kontaktu z podwykonawcami, rozliczenia wewnętrzne;
  • Przygotowywanie aktualizacji harmonogramów fakturowania, przerobów i płatności;
  • Pomoc przy aktualizacji budżetów kontraktu;
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych;
  • Współpraca z kierownikami robót, inżynierami budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
  • Mmin. 2 letnie doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (Excel) oraz AutoCad;
  • Znajomość warunków kontraktowych FIDIC;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej pod presją czasu;
  • Gotowość do ewentualnej relokacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.