Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Firma: SAWIMED Sp. z o. o. miejsce pracy: Sawice-Wieś

Centrum rehabilitacji SAWIMED jest placówką niepubliczną o szerokim zakresie świadczonych usług rehabilitacyjnych zarówno odpłatnych jak i refundowanych przez NFZ. W miejscowości Sawice Wieś (woj. mazowieckie, pow. Sokołów Podlaski) udzielane są ambulatoryjne oraz całodobowe świadczenia zdrowotne:

  • Rehabilitacja ogólnoustrojowa
  • Rehabilitacja neurologiczna (po udarach)
  • Rehabilitacja dorosłych w śpiączce
Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Miejsce pracy: Sawice-Wieś
Zadania:
  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii - wykonywanie zabiegów z zakresu terapii ruchowej zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • współpraca z lekarzami i innymi terapeutami;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii (posiadanie Prawa wykonywania zawodu);
  • doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty lub odbyty staż zawodowy;
  • znajomość obsługi komputera;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem,
  • atutem będą ukończone kursy doskonalące z zakresu: terapii manualnej i Bobath.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym zespole (lekarze i terapeuci różnych specjalności),
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie:

    - umowa B2B 7500-9000

    - umowa zlecenie 6500 -8000.