Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach miejsce pracy: Żelków-Kolonia

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Żelków-Kolonia
Numer: StPr/22/2065
OBOWIĄZKI:
Budowa i modernizacja konstrukcji metalowych/ stalowych. Nienormowany czas pracy w godzinach od 08.00 do 06.00, taże nocnych. Możliwość pracy w delegacji w zależnośći od zapotrzebowania i podpisanych kontraktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

pracowitość, staranność, umiejetność pracy w zespole, umiejętność posługiwania się narzędziami (suwmiarka, klucze, linijka), gotowość do pracy w nienormowanych godzinach także nocnych, min. 1 miesiąc doświadczenia zawodowego na wymienionym stanowisku, gotowość do pracy w delegacji

Miejsce pracy:

Żelków-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach