Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Monter reklam/aplikator folii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach miejsce pracy: Siedlce

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Monter reklam/aplikator folii
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/23/1031
OBOWIĄZKI:
Aplikowanie różnego rodzaju folii samoprzylepnych na różne podłoża (tworzywa sztuczne, płyty kompozytowe, szkło, blachy, samochody i poszycia innych pojazdów, okna, poszycia budynków). Wykonywanie tabliczek reklamowych w różnej technologii, z różnych materiałów i o różnej konstrukcji. Aplikowanie piktogramów oraz napisów z folii samoprzylepnej wg przedstawionego projektu. Wykonywanie reklam niepodświetlanych oraz podświetlanych. Operowanie elektronarzędziami (wkrętarki, wiertarki, szlifierki oscylacyjne ręczne, opalarki). Montowanie reklamy na zewnątrz i wewnątrz budynków, na różnego rodzaju konstrukcjach, na ogrodzeniach itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: praca na wysokości

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia na podnośniki nożycowe, podstawowa znajomość obsługi komputera, znajomość programu graficznego: CorelDRAW. Dokładności i staranność, dbałość o szczegóły, poczucie estetyki,zdolności manualne, cierpliwość. Praca na wysokości (praca powyżej 2m).

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach