Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik porządkowy

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce

Inter Cars S.A. lider na rynku części samochodowych poszukuje do Filii w Siedlcach Kandydatów na stanowisko:

Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

Od Kandydata oczekujemy:

  • Skrupulatności i dokładności
  • Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

Pozostałe oferty pracy w firmie Grupa Inter Cars
Etat Specjalista ds. Sprzedaży RPU w firmie: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce 26-08-2021
Etat Magazynier w firmie: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce 05-07-2021
Etat Sprzedawca RPU w firmie: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce 09-06-2021
Etat Magazynier w firmie: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce 25-05-2021

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-05-2021
Wyświetleń: 298