Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Sprzedawca RPU

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Siedlce

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Filia w Siedlcach poszukuje zmotywowanych osób do pracy na stanowisko:

Sprzedawca RPU
Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce
Zadania:
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
  • Obsługa kasowa sprzedaży, wystawianie faktur
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych (minimum w podstawowym zakresie)
  • Doświadczenia w branży i znajomości rynku - warunek konieczny
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
  • Umiejętności pracy z komputerem (MS Office) i aplikacjami mobilnymi
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywujące warunki finansowe
  • Pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole